piątek, 15 marca 2013

Obudowa już w domu :)

Wczoraj późnym wieczorem przyjechał kurier z długo oczekiwaną obudową. Wszyscy doskonale znają tą obudowę, więc nie będę się o niej szczególnie rozpisywał.

Po otwarciu pudełka na nowo ruszyła moja wyobraźnia i zrodziły sie nowe pomysły, m.in: zrobienie piwniczki i chłodzenie dysków twardych.

Niestety są też minusiki tej obudowy, otwór na zasilanie dodatkowe procesora (8-pin EPS) jest kiepsko umiejscowiony - myślę, że nie będzie problemu z przeciągnięciem kabli, ale bez przedłuzki się nie obejdzie. Druga wada to za dużo "dziur" w tej budzie. Mam zamiar wyciszyc go jak się da a dodatkowe otwory w tym nie pomogą. Zobaczymy co wyjdzie w trakcie tworzenia, bo pomysły nadchodzą w każdej chwili i czasem nawet nie ma jak ich zanotować żeby nie zapomnieć.

Koniec tego gadania, poniżej fotki mojego CM690 II Advanced. Mam nadzieję, że w poniedziałek dostanę przesyłkę z białymi oplotami od MDPC-X, wtedy będę móg złożyc zasilacz. Do tego czasu postaram się okleić zasilacz i przygotować kabelek zasilający dyski twarde. Będzie on robiony na wymiar aby idealnie pasował. Jak tak sobie myślę ile modyfikacji chciałbym wprowadzić to chyba mi nie starczy roku ;)

To na dzisiaj tyle, zapraszam na kolejne odcinki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz